logo

Jak wygląda współpraca z nami?

 1. Jak już trafiliście na naszą stronę i spodobały Wam się nasze dzieła - zapraszamy do kontaktu. Najlepiej mailowego (trudno telefonicznie przedstawić wszystkie pakiety jakie mamy w ofercie). Pamiętajcie! W swoim zapytaniu napiszcie jaki termin Was interesuje.
 2. Przesyłamy Wam naszą standardowa ofertę. Na specjalne życzenie tworzymy indywidualny pakiet wg wskazówek Pary młodej.
 3. Jeśli udało się już wybrać pakiet musimy podpisać umowę (zabezpieczenie zarówno dla Was jak i dla nas). Możemy zrobić to na 3 sposoby:
  1. Podpisujemy umowę na spotkaniu
  2. Podpisujemy umowę listownie. Wysyłamy do Was dwa egzemplarze umowy a Wy odsyłacie nam jeden podpisany przez Was
  3. Przesyłamy umowę za pomocą skanu/zdjęcia.
 4. W tygodniu przed ślubem przesyłamy wam plan dnia który musimy otrzymać najpóźniej 3 dni przed ślubem. W planie dnia znajdują się wszystkie informacje na temat dnia ślubu (adresy, godziny, nr kontaktowe itp).
 5. Ślub - przybywamy o ustalonej godzinie i bierzmy się do pracy.
 6. W tygodniu po ślubie prosimy Was o wypełnienie ankiety co powinno się znaleźć w reportażu a co powinno zostać pominięte oraz wszelkie uwagi co do filmu czy fotografii.
 7. Przekazujemy Wam poglądową wersję film za pomocą portalu youtube lub podobnego w celu weryfikacji czy film nie posiada wad.
 8. Przekazujemy płyty albumy i wszystko inne co zamówiliście!
Fotografia Manufaktura Filmów Rabat do 1500zł