logo

Wideofilmowanie - Kamerzysta na wesele

Wielkie polskie wesele i całkiem mała kameralna impreza nie może odbyć się bez udziału kamerzysty. Dobry kamerzysta na wesele jest tak samo ważny jak dobry fotograf - tylko dzięki nim wspomnienia zostaną zatrzymane na dłużej. Wideofilmowanie to sztuka, dlatego wykonanie filmu warto zlecić profesjonaliście o duszy artysty.


Jeśli więc wydaje wam się, że kamerzysta na wesele to zbędny wydatek, pomyślcie o tym, że nie każde zdarzenie wystarczy filmować telefonem. Imprezy ważne i znaczące warto sfilmować profesjonalnie. Tylko taka pamiątka zapisana na elektronicznym nośniku przetrwa próbę czasu.

Profesjonalne filmowanie lustrzankami

Podczas gdy goście oddają się zabawie, kamerzysta skanuje przestrzeń okiem profesjonalisty. To, co umyka naszej uwadze, nigdy nie umknie kamerzyście - on widzi więcej, myśli obrazami. Filmowanie lustrzanką daje spore możliwości artystyczne. Film z wesela ma szanse stać się nie tylko pamiątką, ale także zyskać walor artystyczny.

Czym jest Manufaktura filmów? Tak w skrócie.

Jesteśmy małą firma, w której skład wchodzi grupa świetnych operatorów i fotografów z kraju wcześniej pracujących w renomowanych firmach w całej Polsce. Dlaczego takie osoby pracując w dobrych firmach postanawiają zrobić coś od nowa? Dlatego że nie godzimy się na błędy jakie są popełniane przez inne firmy. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo. Przeprowadzamy dokładny wywiad przed i po ślubie dzięki czemu oszczędzamy czas na wprowadzanie zbędnych poprawek. Pracujemy głównie na lustrzankach cyfrowych z jasnymi obiektywami. Film ślubny nagrywamy przy pomocy stabilizatorów obrazu typu Glidecam czy Ronin. Ponadto posiadamy jazdy kamerowe (slidery) kran kamerowy, własne oświetlenie i zestawy mikrofonów. Działamy głównie na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego ale bez problemu dojedziemy w każde miejsce na świecie :)